Trafi PRIVĀTUMA POLITIKA

Laipni lūgti „Trafi” mobilajā aplikācijā (turpmāk – Trafi). Tas ir daudzplatformu pakalpojums, kurā tiek izmantoti reālā laika dati, kas palīdz Jums atrast iespējamo labāko veidu, kā aizbraukt „no durvīm līdz durvīm”. 

Trafi īpašniece ir „Trafi Ltd.”, kas dibināta un darbojas saskaņā ar Apvienotās Karalistes likumiem, uzņēmuma kods: 9326640, reģistrētā faktiskā adrese: WEWORK SOUTH BANK CENTRAL, 30 Stamford Street, Londona, SE1 9LQ, Apvienotā Karaliste. Trafi administratore ir SAS (UAB) „Intelligent Communications”, juridiskās personas kods: 300882953, faktiskā adrese: Labdarių g. 5, Viļņa, Lietuva. „Trafi Ltd.” un SAS „Intelligent communications” kopā nosaka datu apstrādes mērķus un līdzekļus, tāpēc ir kopīgie datu pārziņi (turpmāk kopā – Pārziņi). 

Mēs pieņēmām šo Privātuma politiku (turpmāk – Privātuma politika), kas nosaka, kā mēs apstrādājam informāciju, ko savāca Trafi un ar Trafi starpniecību, kas tāpat norāda, kādēļ mums ir jāvāc noteikti Jūsu personas dati. Šī iemesla dēļ Jums jāizlasa Privātuma politika pirms Trafi lietošanas. 

Lūdzam pievērst uzmanību, ka, izmantojot Trafi, Jūs apstiprināt un piekrītat šai Privātuma politikai. Trafi Jums sniedz dalītas piekrišanas (šai Privātuma politikai) formu, kurā ir atzīmētas obligātās un izvēles piekrišanas. Tajā gadījumā, ja Jūs nevēlaties tikt sasaistīts ar mūsu Privātuma politikas obligātajiem nosacījumiem, Jūs nevarat izmantot Trafi, jo mēs nevarēsim sniegt Jums savus pakalpojumus.

1. KĀDĒĻ MĒS VĀCAM INFORMĀCIJU PAR JUMS?

1.1 Pārziņi ievēro savus pienākumus saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (plašāk zināma kā VDAR), vācot un apstrādājot Jūsu personas datus tikai skaidri aprakstītajiem mērķiem un juridiskajiem pamatiem, atjaunojot personas datus, droši tos uzglabājot un iznīcinot, nevācot un neuzglabājot pārāk daudz datu, kā arī nodrošinot, lai tiktu piemēroti pienācīgi tehniskie un organizatoriskie līdzekļi personas datu aizsardzībai.

1.2. Trafi sniegto informāciju par sabiedrisko transportu, automašīnu un velosipēdu nomu, pārvešanas pakalpojumiem varat redzēt arī bez Trafi konta izveidošanas. Šādā gadījumā Trafi darbības mērķim Pārziņi vāc datus par Jūsu vietu, izmantoto ierīču tehniskos datus (iekārtas modelis, ID), kā arī analītiskos datus atbilstoši zemāk norādītajam.

1.3. Dažus Trafi aplikācijā esošos pakalpojumus (piemēram, Uber) varat izmantot arī tajā gadījumā, ja jau esat attiecīgo trešo personu pakalpojumu lietotāji. Šādā gadījumā Trafi aplikācijā varat sasaistīt savus kontus un turpināt izmantot šos pakalpojumus. Trafi vāks augstāk norādītos datus kā tad, ja nebūtu izveidots konts (1.2.punkts), kā arī datus, kas saistīti ar šo pakalpojumu pasūtīšanu, – veikto braucienu dati, pakalpojumu sniedzēju sesiju kodi.

1.4. Lai izmantotu tādus Trafi piedāvātos pakalpojumus kā sabiedriskā transporta biļešu iegāde, automašīnu noma, pārvešanas pakalpojumi, ko sniedz trešās personas, Jums jāizveido Trafi konts. To varat izdarīt, izmantojot savu „Facebook” vai „Google” kontu vai arī izveidojot atsevišķu Trafi profilu.

1.4.1. Ja vēlaties iegādāties transporta biļetes un izmantot pārvešanas pakalpojumus, Jums jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasta adrese, bankas kartes dati, mobilā telefona numurs;

1.4.2. Ja vēlaties izmantot automašīnas nomas pakalpojumus, Jums jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese, bankas kartes dati, mobilā telefona numurs. Lai pārbaudītu tiesības vadīt transportlīdzekli, Jums jāiesniedz savas autovadītāja apliecības numurs un personas kods.

1.5. Tajā gadījumā, ja pasūtīsiet Trafi piedāvātos pakalpojumus un/vai preces, Jūsu personas dati (Jūsu ID, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, adrese, pasūtījuma dati, konta numurs) tiks apstrādāti, lai Jums iesniegtu rēķinus par Jūsu pasūtītajiem pakalpojumiem un/vai precēm.

1.6. Jūsu atļauja Trafi sasniegt Jūsu ierīces atrašanās vietas informāciju mums palīdz sniegt pēc iespējas precīzāku saturu, piem., rādīt tuvumā esošās automašīnu dalīšanās iespējas vai sabiedriskā transporta izvēles, kas, mūsuprāt, ir labākās atbilstoši Jūsu atrašanās vietai. Jūsu precīzas vietas novērtēšanai var tikt izmantoti GPS signāli, ierīču sensori, WiFi piekļuves punkti un sakaru torņu ID.

1.7. Varat izvēlēties, lai ierīces atrašanās vietas noteikšanas pakalpojums jebkurā laikā būtu izslēgts, taču šādā gadījumā mēs Jums varēsim sniegt tikai vispārīgu informāciju.

1.8. Trafi nevāc tādus sensitīvos datus kā rase, reliģija, seksuālā orientācija vai veselība.

1.9. Piekrītot šai Privātuma politikai un sniedzot savu personīgo informāciju, Jūsu apstiprināt, ka sniedzat mums atļauju apstrādāt Jūsu personas datu, lai mēs varētu sniegt Jums Trafi piedāvātos pakalpojumus.

1.10. Mēs tāpat apstrādājam personas datus analītiskiem mērķiem. Šie dati ir saistīti ar to, kā Jūs lietojat Trafi, un var ietvert: lietotāja ID un ierīces ID, valsti, pilsētu, reģistrācijas datus, IP adresi, lietotās operētājsistēmas un lietotās ierīces datus, Trafi lietošanas laiku un darbības, statistikas datus. Šo datu avots ir mūsu izmantotā analītiskā sistēma. Dati, kam ir piešķirti pseidonīmi, tiek uzglabāti atsevišķi no Jūs tieši identificējošiem datiem, kā arī tiek izmantoti analītiskiem un Trafi kļūdu novēršanas mērķiem.

1.11. Jūsu personas datu vākšanas un apstrādes juridiskais pamats Pārziņu darbībā ir ar Jums noslēgtais līgums par Trafi pakalpojumu lietošanu un (vai) Jūsu brīvi iesniegta, konkrēta, skaidra un nepārprotama piekrišana šādai datu vākšanai un apstrādei.

2. TIRGDARBĪBA UN PĒTĪJUMU VEIKŠANA

2.1. Mēs plānojam apstrādāt Jūsu datus, ieskaitot mobilā telefona numuru, e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, lietotāja ID, valsti un pilsētu Trafi tirgdarbības nolūkā. Reklāmas paziņojumus mēs Jums sūtīsim tikai tajā gadījumā, ja Jūs piekritīsiet saņemt šīs ziņas, un tikai par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šiem reklāmas paziņojumiem, nospiežot norādi „unsubscribe” katrā saņemtajā vēstulē vai savā Trafi kontā.

2.2. Pārziņi nepārtraukti pilnveido Trafi, ņemot vērā lietotāju vajadzības un pieredzi. Šim mērķim Pārziņi organizē kvalitatīvus un kvantitatīvus pētījumus. Tajā gadījumā, ja sniegsiet piekrišanu, Jūsu personas dati (vārds, uzvārds, e-pasta adrese un telefona numurs) tiks izmantoti tam, lai Jūsu uzaicinātu piedalīties aptaujā. Sniegto piekrišanu jebkurā brīdī varat atsaukt savā Trafi kontā.

2.3. Tajā gadījumā, ja piedalīsieties mūsu organizētajos pētījumos, to laikā savāktie dati tiks izmantoti tikai veiktajiem pētījumiem un Trafi pilnveidošanas mērķim.

3. PERSONALIZĒŠANA

3.1. Jūsu meklēšanas un atrašanās vietas datus, saņemot skaidru Jūsu iepriekšēju piekrišanu, izmantosim tam, lai sniegtu personīgi Jums personalizētu saturu. Trafi personalizēšanu veic tam nolūkam, lai, ņemot vērā Jūsu Trafi lietošanas ieradumus, varētu piedāvāt Jums ērtāko un optimālu pārvietošanās veidu.

3.2. Tajā gadījumā, ja, pieslēdzoties Trafi, nepiekritīsiet, lai Jums tiktu piemērotas personalizēšanas darbības, mēs no tām atturēsimies, un tas neradīs šķēršļus Trafi piedāvātajiem pakalpojumiem. Savā Trafi kontā varat apskatīt un kārtot savas piekrišanas, tostarp arī personalizēšanu.

3.3. Tajā gadījumā, ja, pieslēdzoties Trafi, nepiekritīsiet, lai Jums tiktu piemērotas personalizēšanas darbības, bet vēlāk vēlēsieties šo pakalpojumu, varēsiet to atjaunot, atzīmējot izvēli savā Trafi kontā.

3.4. Jūs tāpat varat apturēt atrašanās vietas datu lietošanu savā ierīcē. Tādā gadījumā nevarēsim noteikt Jūsu atrašanās vietu un sniegt Jums visas Trafi piedāvātās iespējas, taču redzēsiet vispārīgu informāciju, kas būs redzama visiem.

3.5. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu par to, lai tiktu analizēta Jūsu Trafi lietošana un Jums tiktu sniegti pārvietošanās piedāvājumi atbilstoši Jūsu ieradumiem. To varat izdarīt, uzrakstot elektronisku vēstuli Trafi datu aizsardzības darbiniekam uz privacy@trafi.com vai atzīmējot attiecīgo izvēli savā Trafi kontā. Izmantojot šīs tiesības, Jūs varēsiet bez ierobežojumiem izmantot Trafi pakalpojumus.

4. VECUMA IEROBEŽOJUMS

4.1. Trafi sniegto informāciju var izmantot jebkāda vecuma cilvēki. Neatkarīgi no cilvēka vecuma viņš var lejupielādēt Trafi un redzēt visu tajā sniegto informāciju, pirkt sabiedriskā transporta biļetes un izmantot pārvešanas pakalpojumus.

4.2. Ja vēlaties izmantot automašīnu dalīšanās pakalpojumu, Jums jābūt ne jaunākam par 18 gadiem un jāatbilst citām prasībām, kas norādītas līgumos un noteikumos, kuri sniegti kopā ar katru piedāvāto pakalpojumu.

4.3. Tajā gadījumā, ja sasaistāt savus jau esošos trešo personu kontus ar Trafi (piemēram, Uber), Jums jāatbilst šo trešo personu izvirzītajām vecuma un citām šo personu noteiktajām prasībām.

4.4. Tajā gadījumā, ja esat jaunāks par 16 gadiem, augstāk norādītās personalizēšanas darbības Jums netiks piemērotas.

5. SĪKFAILU („COOKIES”) UN LĪDZĪGU TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANA

5.1. Interneta vietnē trafi.com, izmantojot sīkfailus, tiek saglabāta valsts, kurā Jūs atrodaties, lai redzētu Jūsu valstī aktuālo Trafi informāciju.

5.2. Jūs tāpat pēc izvēles varat saglabāt savu darba vai dzīves vietas adresi. Lai Jūs savā ierīcē redzētu šīs adreses, mēs izmantojam cita veida sīkfailus (eng. localStorage).

5.3 Interneta vietnē tāpat var tik izmantoti trešo personu ievietotie sīkfaili, kas ir saistīti ar Jūsu pārlūka sniedzēju pakalpojumu lietošanu un uzstādījumiem. Par šo sīkfailu ievietošanu un vākto informāciju mēs neesam un nevaram tikt uzskatīti par atbildīgiem, jo tie tiek ievietoti neatkarīgi no Pārziņiem.

6. CIK ILGU LAIKU JŪSU INFORMĀCIJA TIKS GLABĀTA?

6.1. Personas dati, ko apstrādājam jebkādam mērķim vai mērķiem, nevar tikt uzglabāti ilgāk, nekā tas ir nepieciešams noteiktam mērķim vai mērķiem.

6.2. Lai sniegtu Trafi pakalpojumus, Jūsu sniegtie dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no brīža, kad iesniedzāt mums nepieciešamo informāciju vai pēdējo reizi izmantojāt mūsu pakalpojumus.

6.3. Analītiskajam mērķim Jūsu sniegtie dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no brīža, kad iesniedzāt mums nepieciešamo informāciju vai pēdējo reizi izmantojāt mūsu pakalpojumus.

6.4. Tirgdarbības mērķiem Jūsu sniegtie dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no brīža, kad iesniedzāt mums nepieciešamo informāciju vai pēdējo reizi izmantojāt mūsu pakalpojumus, vai līdz brīdim, kad atteicāties no Jūsu datu apstrādes tirgdarbības mērķiem.

6.5. Pētījumu veikšanas mērķiem Jūsu sniegtie dati tiks glabāti 3 (trīs) gadus no brīža, kad iesniedzāt mums nepieciešamo informāciju vai pēdējo reizi izmantojāt mūsu pakalpojumus, vai līdz brīdim, kad atteicāties no Jūsu datu apstrādes pētījumu veikšanas mērķiem.

6.6. Ņemot vērā attiecīgos Lietuvas Republikas likuma noteikumus par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un terorisma finansēšanas novēršanu, ar finanšu darījumiem saistītie dati tiks glabāti 10 (desmit) gadus no brīža, kad pēdējo reizi izmantojāt mūsu pakalpojumus.

6.7. Atrašanās vietas dati (koordinātes) un personalizēšanas dati tiek glabāti 3 (trīs) gadus no brīža, kamēr lūgsiet tos izdzēst.

6.8. Augstāk norādītie sīkfaili, kas saglabā Jūsu valsti, tiks glabāti 1 (vienu) gadu no pirmā interneta vietnes trafi.com apmeklējuma.

6.9. Jūsu interneta vietnē norādītā dzīves vietas un darba vietas adrese tiek saglabāta Jūsu pārlūkā, tādēļ tās pārvaldāt tikai Jūs un varat izdzēst, izmantojot sava pārlūka uzstādījumus.

6.10. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu Jūsu personīgās informācijas drošību.

6.11. Pēc tam, kad beidzas attiecīgais datu uzglabāšanas termiņš, mēs apņemamies Jūsu sniegto informāciju izdzēst.

7. JŪSU TIESĪBAS

7.1. Izņemot tos gadījumus, kad VDAR vai attiecīgie likumi nosaka izņēmumus, Jums ir šīs tiesības, kas saistītas ar Jūsu personas datiem:

7.1.1. Tiesības iepazīties ar saviem personas datiem. Jums ir tiesības vērsties pie Pārziņiem ar brīvas formas iesniegumu, lai iepazītos ar saviem personas datiem. Pēc šī iesnieguma saņemšanas Pārziņi Jums sniegs ar Jums saistītās informācijas kopiju, kā arī paskaidros, kādēļ un kā apstrādā šo informāciju. Trafi lietošanas laikā tiek vākti dati, kas saistīti ar Jūsu Trafi pārlūkošanu, kā arī iekšējie tehniskie servisa dati. Ņemot vērā to, ka šie dati ir tehniska rakstura un liela apjoma, tos Jums sniegsim, ja vēlēsieties iegūt plašāku informāciju;

7.1.2. Tiesības pieprasīt, lai Pārziņi izlabotu, papildinātu vai izdzēstu jebkādus Jūsu personas datus, ja tie nav precīzi vai pilnīgi;

7.1.3. Tiesības pieprasīt, lai Jūsu personas dati tiktu izdzēsti, ja Pārziņiem šādi dati nav jāglabā („tiesības tikt aizmirstam”);

7.1.4. Tiesības ierobežot datu apstrādi, ja apstrīdat datu precizitāti, apstrāde nav likumīga un Jūs nepiekrītat, lai dati tiktu dzēsti, mums nav nepieciešami dati to apstrādes mērķiem, bet tie ir nepieciešami juridisko prasību izvirzīšanai vai pildīšanai, vai tad, ja Jūs izvirzāt iebildumus par datu apstrādi, ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu, vai apstrādes likumīgie iemesli ir pārāki par Jūsu norādītajiem iemesliem;

7.1.5. Tiesības prasīt iesniegt Jūsu personas datus un, ja iespējams, tiešā veidā nodot šos datus citam datu pārzinim;

7.1.6. Tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu par personas datu apstrādi, ja datu apstrādes pamatā ir Jūsu piekrišana vai likumīgās intereses;

7.1.7. Tiesības nepiekrist, lai tiktu apstrādāti Jūsu personas dati;

7.1.8. Tiesības iesniegt sūdzību attiecīgajam datu aizsardzības dienestam saskaņā ar savu dzīves vai darba vietas adresi, kā arī saskaņā ar Pārziņu datu apstrādes vietu, kas ir Lietuvas Republika, vai notikušā pārkāpuma vietu. Lietuvā šis dienests ir Valsts datu aizsardzības inspekcija.

7.1.9. Jums ir tiesības norādīt, lai mēs jebkurā brīdī izbeigtu Jūsu personīgās informācijas lietošanu tirgdarbības mērķiem.

7.1.10. Jums ir tiesības izvirzīt iebildumus, lai Jums tiktu piemērots tikai uz automatizēto datu apstrādi, ieskaitot profilēšanu, balstīts risinājums, kura dēļ Jums var rasties juridiskas sekas vai kas Jūs ļoti var ietekmēt.

7.2. Attiecīgās darbības tiks izpildītas trīsdesmit (30) kalendāro dienu laikā no vēršanās dienas. Informācijas sniegšana tiek veikta bez maksas ne biežāk kā reizi kalendārā gada laikā.

7.3. Ja vēlaties izmantot savas tiesības, varat sazināties ar mums elektroniskajā pastā: privacy@trafi.com.

8. TREŠO PUŠU PAKALPOJUMI

8.1. Pārziņi ir noslēguši līgumus ar datu apstrādātājiem, kas rūpējas par Jūsu personas datu drošību. Mūsu nolīgtie datu apstrādātāji „Google inc.” un „Amazon Web Services” nodrošina Jūsu personas datu drošību, to sistēmu un darbības derīgums ir apstiprināts ar attiecīgiem ISO standartiem un atzīts Eiropas Savienībā.

8.2. Jūsu personas dati tiks uzskatīti par īpaši konfidenciāliem un tiks sniegti tikai pakalpojumu sniedzējiem, kas noslēguši līgumus ar Pārziņiem. Informācija, ko mēs atklājam zemāk norādītajām trešajām pusēm, nav uzskatāma par lieku, ņemot vērā trešo pušu sniegtos pakalpojumus:

8.2.1. Jūsu ID, Jūsu ierīces un aplikācijas ID, veiktās darbības, to laiks, ierīces modelis, operētājsistēmas nosaukums, Jūsu vietas kontinents, valsts, reģions un pilsēta tiek izmantoti „Fabric”, „Localytics”, „Adjust” un „Branch” programmās Trafi analītiskajiem mērķiem un darbības vērošanai;

8.2.2. Ar Trafi saistītos finanšu darījumus apstrādā mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējs „Adyen”. Mēs dalāmies ar Jūsu veikto maksājumu datiem ar attiecīgajiem Trafi dalībniekiem-pakalpojumu sniedzējiem tikai tādā apjomā, cik tas ir nepieciešams Jūsu maksājumu apstrādei un ar šādiem maksājumiem saistīto sūdzību, kā arī jautājumu izskatīšanai;

8.2.3. „Adyen” pakalpojumi tiek izmantoti kā maksājumu vārti, tādēļ mēs nevācam nekādus saistītos Jūsu personas datus. Kad veicat maksājumus par Trafi vai trešo personu pakalpojumiem, izmantojat „Adyen” pakalpojumus un savu informāciju sniedzat tieši šim uzņēmumam.

8.3. Mūsu Privātuma politika ir spēkā tikai tajā gadījumā, kad pārvaldāt un izmantojat Trafi. Ja iziesiet no Trafi vai tiksiet novirzīts uz trešo pušu pakalpojumiem, piem., maksājuma sadaļu, mūsu Privātuma politika nebūs spēkā un netiks piemērota.

8.4. Mēs nekādā veidā neesam atbildīgi par citu pušu tīmekļa vietņu vai aplikāciju saturu.

9. INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA

9.1. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mums sniegtā informācija būtu konfidenciāla, tādēļ, ja Trafi tiek lietots ierastā veidā, mums nav tiesību izpaust Jūsu personas datus citiem datu saņēmējiem, ja tas nav nepieciešams pienācīgai Trafi pakalpojumu īstenošanai vai likumīgo interešu aizstāvēšanai.

9.2. Kad Jūs pasūtāt sabiedriskā transporta, pārvešanas, automašīnu dalīšanās vai citus mobilitātes pakalpojumus, Jūs izmantojat transporta pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus (vairāk skat. „Lietošanas noteikumi”). Jūsu mobilā telefona numuru, e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, dzīves vietas adresi, maksājumu un attiecīgā servisa lietošanas datus pakalpojumu sniedzējiem mēs sniegsim tikai tajā gadījumā, ja radīsies strīds saistībā ar viņu izmantotajiem pakalpojumiem vai tas būs nepieciešams, lai sniegtu Jums pasūtītos pakalpojumus. Plašāk datu izmantošana un sniegšana aprakstīta pakalpojumu sniegšanas noteikumos un (vai) līgumos.

9.3. Ja pārkāpjat Trafi lietošanas noteikumus vai ja mums to pieprasa likumi, mums ir tiesības izpaust informāciju par Jums kompetentām institūcijām. Mēs varam atklāt Jūsu personas datus profesionāliem padomdevējiem, kas ir pamatoti nepieciešami, lai saņemtu profesionālus padomus, izskatītu vai aizstāvētu juridiskos strīdus gan tiesas procesos, gan administratīvajās, gan ārpustiesas procedūrās.

10. PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

10.1. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šo Privātuma politiku. Jebkādas jaunās izmaiņas stājas spēkā tikai tad, ja tās ir paziņotas Trafi, tādēļ Jums regulāri jāpārskata Privātuma politika.

10.2. Ja šī Privātuma politika tiks atjaunota, mēs nosūtīsim Jums iekšējo paziņojumu ar Trafi starpniecību.

10.3. Ja mēs vēlēsimies Jūsu personas datus izmantot jaunam mērķim, kam netiek piemērota šī Politika, pirms jauno apstrādes darbību uzsākšanas mēs nosūtīsim Jums paziņojumu, kas izskaidros jauno pielietojumu, kā arī norādīsim attiecīgos mērķus un apstrādes noteikumus. Gadījumos, kad tas būs nepieciešams, mēs vēlēsimies saņemt Jūsu iepriekšēju piekrišanu par jauno personas datu izmantošanu.

11. STRĪDU RISINĀŠANA

11.1. Jebkurš strīds, kas saistīts vismaz ar vienu Pārzini, to pakalpojumiem un Trafi darbību, risināms sarunu ceļā starp Jums un Pārzini, rakstot uz e-pastu: privacy@trafi.com.

11.2. Ņemot vērā to, ka datu apstrāde tiek veikta Lietuvā, Lietuvas Republikas Valsts datu aizsardzības inspekcija tiek uzskatīta par atbildīgo uzraudzības institūciju.

11.3. Ja strīds nonāks tiesā, tiks piemēroti Lietuvas Republikas likumi, bet strīds tiks izskatīts kompetentā Lietuvas Republikas tiesā.

12. KONTAKTDATI

„Trafi Ltd.”
Juridiskās personas kods: 9326640.
Reģistrētā faktiskā adrese: WEWORK SOUTH BANK CENTRAL, 30 Stamford Street, Londona, SE1 9LQ, Apvienotā Karaliste.

SAS „Intelligent Communications”
Juridiskās personas kods: 300882953.
Faktiskā adrese: Labdarių g. 5, Viļņa, Lietuva.
Datu Pārziņu e-pasta adrese datu aizsardzības jautājumos: privacy@trafi.com.