Privatumo politikos pokyčiai

Labas! Įvykdėme keletą pakeitimų Trafi Privatumo Politikoje ir norėjome tave supažindinti su šių pokyčių esme. Žinome, kad skaityti tokus dokumentus yra retas hobis, tačiau jei nori žinoti daugiau – visą Trafi Privatumo Politiką gali rasti čia.

Primename, kad savo sutikimą gali koreguoti šoniniame meniu, skiltyje "Teisinė informacija".

Kokią informaciją apie Tave norime pasiekti ir kodėl?

- Gaudami tavo telefono buvimo vietą galime teikti tau artimiausius transporto pasiūlymus. Pavyzdžiui, išvykimus iš artimiausios stotelės, šalia esančius laisvus dviračius ar automobilius. (1.6)

- Tu gali bet kada išjungti telefono vietos nustatymo paslaugą, tuomet rodysime tik bendrąją transporto informaciją. (1.7)

- Mes renkame tik tavo telefono buvimo vietos informaciją. Mes nerenkame duomenų apie tavo lytį, religinius įsitikinimus, sveikatą ir pan. (1.8)

Kaip tavo duomenys yra naudojami personalizacijai:

- Tavo paieškos ir vietos duomenys leidžia Trafi tau pateikti personalizuotą, t.y. geriausiai tavo įpročius bei poreikius atitinkantį turinį. Tai reiškia, jog galime parodyti tau asmeniškai labiausiai tinkančius keliavimo būdus.

- Trafi gali toliau naudotis ir nesutikdama(s) su personalizacija. Jei persigalvosi, gali bet kada pakeisti nustatymus savo paskyroje.

- Nesutikus dalintis jokiais paieškos bei vietos duomenimis, toliau galėsi naudotis programėle, tačiau mes tau galėsime suteikti tik bendrąją informaciją.

- Tavo telefono buvimo vietos duomenys ir veiksmai, kuriuos atlikai programėlėje, yra saugomi iki 3 metų arba iki tol, kol paprašysi juos panaikinti.