Dažnai užduodami klausimai

Mokėjimai

Kokie galimi mokėjimo būdai?

Už paslaugas galima atsiskaityti VISA bei Mastercard kortelėmis. Pridėdami kortelės duomenis, įsitikinkite, jog įjungti elektroniniai atsiskaitymai.

Pirkdami viešojo transporto bilietus taip pat galite atsiskaityti el. bankininkyste.

Kodėl nuo kortelės nuskaitomos lėšos, jei tą dieną nesinaudojau mokamomis TRAFI paslaugomis?

Mūsų mokėjimų sistema yra tokia, kad iškart nuskaitome tik patį pirmąjį vartotojo apmokėjimą, o toliau einančius mokėjimus sumuojame į savotišką "krepšelį", kol suma pasiekia tam tikrą limitą ir tik tada tą sumą iš jūsų nuskaitome. Jeigu ši suma nesusikaupia iki limito, mes pinigus nuskaitome arba paskutinę mėnesio dieną arba pačią pirmą sekančio mėnesio dieną.

Pradinis limitas yra 5 eurai, vėliau jis palaipsniui didinamas priklausomai nuo jūsų pirkimų dažnio ir apmokėjimo sumos.

Kas kartą, kai nuo jūsų kortelės nuskaitomos lėšos, pasitikrinkite el.paštą, kuriuo registravotės Trafi. Ten rasite mokėjimo kvito išklotinę su tiksliais jūsų užsakymų apmokėjimais.

Kodėl nuskaitėte daugiau lėšų nei ką tik išleidau?

Patikrinkite savo el. paštą, kuriuo registravotės Trafi programėlėje. Į jį turėjote gauti mokėjimo kvitą su išklotine, už kokius tiksliai mokėjimus buvo nuskaičiuoti pinigai.

Mūsų mokėjimų sistema yra tokia, kad iškart nuskaitome tik patį pirmąjį vartotojo apmokėjimą, o toliau einančius mokėjimus sumuojame į savotišką "krepšelį", kol suma pasiekia tam tikrą limitą ir tik tada tą sumą iš jūsų nuskaitome. Jeigu ši suma nesusikaupia iki limito, mes pinigus nuskaitome arba paskutinę mėnesio dieną arba pačią pirmą sekančio mėnesio dieną.

Taigi nuo jūsų sąskaitos nuskaičiuota didesnė suma, kadangi susikaupė ankstesnių mokėjimų “krepšelis” ir į jį įskaičiuota ne tik paskutinė pirkta paslauga, bet ir anksčiau pirktos paslaugos, už kurias dar nebuvome nuskaitę lėšų.

Kaip galiu patikrinti savo pirkimų istoriją?

Patikrinkite savo el. paštą, kuriuo registravotės Trafi programėlėje. Kas kartą, kai nuo jūsų kortelės nuskaitomos lėšos, jums siunčiame mokėjimo kvito išklotinę su tiksliais jūsų užsakymų apmokėjimais.

Kodėl negaliu pakeisti mokėjimo kortelės?

Kortelės negalite pasikeisti, kadangi yra nenuskaičiuotų lėšų. Mūsų mokėjimų sistema yra tokia, kad iškart nuskaitome tik patį pirmąjį vartotojo apmokėjimą, o toliau einančius mokėjimus sumuojame į savotišką "krepšelį", kol suma pasiekia tam tikrą limitą (maksimalus limitas 10EUR) ir tik tada tą sumą iš jūsų nuskaitome. Jeigu ši suma nesusikaupia iki limito, mes pinigus nuskaitome arba paskutinę mėnesio dieną arba pačią pirmą sekančio mėnesio dieną.

Dažniausiai lėšos nenuskaitomos dėl kelių priežasčių:

• Nepakanka lėšų. Šiuo atveju, papildžius sąskaitą, lėšas galėsime nuskaityti ir galėsite pasikeisti kortelę.

• Išjungti internetiniai mokėjimai. Įjungus internetinius mokėjimus, lėšas galėsime nuskaityti ir galėsite pasikeisti kortelę.

• Kortelė užblokuota arba negalioja. Šiuo atveju kreipkitės į lt@trafi.com, praneškite mums apie neveikiančią kortelę, mes ją pašalinsime, o jūs galėsite prisidėti naują. Tuomet trūkstamos lėšos bus nuskaičiuotos nuo naujai pridėtos kortelės.

Norėčiau gauti sąskaitą-faktūrą už įsigytas paslaugas. Ką turėčiau padaryti?

Norint gauti sąskaitą-faktūrą už Spark arba mTicket paslaugas, įsigytas per Trafi programėlę, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centru el. paštu: invoices@trafi.com.
Sąskaitos-faktūros už praėjusį mėnesį išrašomos tik iki einamojo mėnesio 15 d. (pavyzdžiui: sąskaitą už lapkričio mėnesį galime išrašyti iki gruodžio 15 d.).

Sąskaitai-faktūrai išrašyti reikalingi šie duomenys:

• Jūsų vartotojo vardas Trafi programėlėje;

• Gautų paslaugų data ir tipas;

• Įmonės rekvizitai (pavadinimas, adresas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas).

Viešasis transportas

Bilietai

Kodėl negaliu aktyvuoti bilieto?

Pirkdami ir aktyvuodami bilietus įsitikinkite, kad išjungėte wifi ir naudojatės mobiliaisiais duomenimis. Perkant bilietus jie susiejami su telefono numeriu, kuris naudojamas bilietų pirkimo metu. Taip pat, pasitikrinkite, ar nėra pasibaigę mobilieji duomenys.

Kodėl mano paskyroje dingo nupirkti ir galiojantys bilietai?

Bilietai, kuriuos perkate, yra susiejami su telefono numeriu, kurį naudojate bilietų pirkimo metu. Kartais, jei, pavyzdžiui, naudojate dvi SIM korteles arba išorinį modemą, bilietai perkeliami į kitą telefono numerį. Atsidarykite skiltį “Bilietai”, patikrinkite, ar matote savo numerį ekrano viršuje po užrašu “Mano bilietai”. Jei numeris ne jūsų, atnaujinkite jį, paspaudę ant trijų taškų dešinėje.

Ar galiu perkelti bilietus į kitą telefono numerį?

Susisiekite su M. Ticket http://m-transportas.lt/lt/m-transport/Pagalba/, kad bilietus priskirtų prie kito telefono numerio. Parašykite jiems tiksliai iš kurio numerio į kurį norite perkelti bilietus ir šio mokėjimo numerį, kurį matysite savo banko išraše. Numeris prasideda MT ir baigiasi skaičiais.

Ar galiu grąžinti bilietą?

Taip, bilietą galite grąžinti per 14 d.nuo jo pirkimo dienos. Norėdami atlikti grąžinimą, parašykite mums adresu lt@trafi.com

Kiek galioja aktyvinti e. bilietai?

30/60 minučių, 1/3/10 dienų bilietai galioja atitinkamai 30/60 min. (papildomai yra skiriama 10 min. persėdimui), 24/72/240 valandų nuo bilieto aktyvinimo momento. 30 dienų bilietas galioja atitinkamai 30 kalendorinių dienų nuo bilieto aktyvinimo momento – iki paskutinės dienos 23 valandos 59 minučių.Aktyvinti ilgesnės trukmės (30, 90, 180, 270, 12 mėn.) bilietai galioja atitinkamą kalendorinių dienų skaičių – iki paskutinės dienos 23 valandos 59 minučių.

Kokį e. bilietą turėčiau žymėti, jei kelionė užtrunka ilgiau nei 30/60 minučių? Ar turiu mokėti daugiau, jei transporto priemonė atsiduria spūstyje?

Visiems 30/60 minučių e. bilietams yra taikomas 10 minučių tolerancijos laikotarpis. Keleivis, pažymėjęs tokį bilietą, gali važiuoti iki 40/70 minučių. Jei kelionė užtrunka ilgiau dėl kitų aplinkybių (eismo kamščių, avarijų), keleivis neprivalo mokėti daugiau. Keleivių kontrolė reaguoja į mieste besikeičiančią situaciją ir kiekvieną atvejį nagrinėja individualiai.

Vaikui suėjo 7 metai, bet dar nelanko mokyklos, kokį bilietą jam pirkti?

Jei vaikui jau yra 7 metai, tai jam reikėtų pirkti 30 min. / 60 min. e. bilietus su 50 proc. nuolaida. Jei tenka važiuoti dažnai, rekomenduojame įsigyti 12 mėnesių pradinuko bilietą, kurio kaina 10 eurų

Ar tinka užsienio universiteto/mokyklos studento pažymėjimas, norint įsigyti bilietus su studentams taikomomis nuolaidomis Vilniaus mieste?

Užsienio universiteto/mokyklos studento pažymėjimas netinka. Lengvatos bilietams taikomos, turint ISIC (angl. – International Student Identity Card) pažymėjimą.

Ką daryti išsikrovus telefonui?

Nieko tokio - išsikrovus telefonui, kontrolės skyriaus darbuotojai padės jį įkrauti. Bilietai ir toliau išlieka galiojantys - programėlėje esantis mobilusis bilietas siejamas su vartotojo telefono numeriu.

Viešojo transporto nusiskundimai

Noriu parašyti skundą dėl viešojo transporto vairuotojo ar keleivinio transporto būklės?

Trafi neorganizuoja viešojo transporto mieste, o tik pateikia eismo tvarkaraščius, kokius gauna iš vežėjų, savivaldybių ar jų įgaliotų institucijų. Dėl viešojo transporto autobusų ir troleibusų būklės bei vairuotojų darbo prašome kreiptis į jūsų miesto vežėją.

Noriu parašyti skundą dėl viešojo transporto tvarkaraščių ar maršrutų neatitikimų?

Trafi neorganizuoja viešojo transporto mieste, o tik pateikia eismo tvarkaraščius, kokius gauna iš vežėjų, savivaldybių ar jų įgaliotų institucijų. Dėl viešojo transporto tvarkos, vėlavimų, neatvykimų ar naujų maršrutų užklausų, prašome kreiptis į jūsų miesto viešojo transporto savivaldybės įmonę.

Atrask Trafi

Kodėl man reikalingas TrafiPass?

TrafiPass yra tavo bilietas į miesto transportą. Su TrafiPass gali lengvai pridėti mokėjimo kortelę ir ja atsiskaityti perkant viešojo transporto bilietus bei elektromobilių nuoma “Spark”. Aktyvavus TrafiPass sutaupysite laiką pirkdami ir naudodamiesi transporto paslaugomis.

Ką galiu matyti Trafi žemėlapyje?

Trafi žemėlapis yra įrankis, kuriame galima matyti:

• Stoteles kartu su jose stojančiais autobusais bei troleibusai bei anksčiausiais išvykimais iš konkrečios stotelės.

• Autobusus ir troleibusus judančius realiu metu. Ant jų paspaudę matysite konkretų maršrutą su stotelėmis.

• Laisvus CityBee bei SPARK automobilius, kuriuos galite rezervuoti paspaudus ant pasirinkto automobilio. Priartinkite ir patolinkite žemėlapį, kad galėtumėte matyti reikiamą informaciją. Paspauskite pasirinktas ikonas, kad matytumėte išplėstinę informaciją.

Kaip naudoti maršruto paiešką?

Norėdami nuvykti į konkrečią vietą, atsidarykite pagrindinį ekraną ir jame pasinaudokite maršruto paieškos funkcija, spausdami “Kur norėtum nuvykti?”. Įveskite galutinę kelionės vietą arba adresą ir programėlė jums pasiūlys geriausius rezultatus, atsižvelgiant į kelionės trukmę, kainą, persėdimų skaičių. Pagal šiuos kriterijus Trafi jums gali pasiūlyti keliauti skirtingais transporto tipais, pavyzdžiui važiuoti autobusu ir kelionę pabaigti elektromobiliu. Atliekant maršruto paiešką, papildomai galite pasirinkti išvykimo bei atvykimo laiką bei transporto tipus, kuriais norite keliauti.

Ar man reikia kitų viešojo transporto, pavėžėjimo ir autonuomos programėlių, jei turiu Trafi?

Trafi turi pilną integraciją su m.Ticket bei Spark, taigi atskirai šių programėlių atsisiųsti nereikia. Registracija, rezervacija, bilietų pirkimas bei apmokėjimai vyksta Trafi programėlėje. Tuo tarpu naudojantis Uber bei Citybee paslaugomis, reikia turėti šias programėles savo mobiliajame telefone. Trafi pateikia informaciją gaunamą iš tiekėjų, tačiau registracija bei apmokėjimai Uber ir Citybee programėlėse.